Wyniki wyszukiwania: 4 oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Wyszki (pow. bielski) Twój zakres obowiązków sprzedaż produktów firmy do gospodarstw rolnych współpraca ze stałymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów dbanie o pozytywny wizerunek firmy Nasze wymagania ...
Praca na pełen etat
Umowa

Agrolok Sp. z o.o.

Wyszki, gm. Wyszki, Podlaskie
22 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0191 Obowiązki: Przeprowadzenie oceny bydła przeznaczonego do uboju, dokonywanie uboju, obsługiwanie pił pneumatycznych, profesjonalne, nacięcie skóry na tuszach bydlęcych, zdejmowanie skór, cechowanie skór, obsługiwanie piły elektrycznej, przecinanie...
Praca fizyczna
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Brańsk, Podlaskie
1 dzień temu
Przeprowadzenie oceny bydła przeznaczonego do uboju, dokonywanie uboju, obsługiwanie pił pneumatycznych, profesjonalne, nacięcie skóry na tuszach bydlęcych, zdejmowanie skór, cechowanie skór, obsługiwanie piły elektrycznej, przecinanie tusz na półtusze i ćwierćtusze

Daxteam SP. Z O.O

7 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: umawianie klientów na naprawyi serwis, poznawanie zasad napraw, poznanie procesów likwidacji szkód komunikacyjnych Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Powiatowy Urząd Pracy Świdniku

Kalinówka, gm. Wyszki, Podlaskie
8 dni temu