Wyniki wyszukiwania: 3 oferty pracy

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad karierą na stanowisku Niezależnego Doradcy Ubezpieczeniowego?Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Ciebie!Kariera na tym stanowisku to satysfakcjonująca ścieżka zawodowa, która daje wiele możliwości rozwoju i spełnienia finansowego.Dołącz...
Praca na pełen etat

Anna Młynarczyk

Urzędów, gm. Urzędów, Lubelskie
13 dni temu

1636 zł

Zakres obowiązków: nauczanie fizyki w szkole podstawowej Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: praca w placówce oświatowej
Praktyka/staż
Praca na pół etatu

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Urzędowie

7 godzin temuNowa
Być może to właśnie Ciebie szukamy!Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą - dołącz do naszego zespołu -wyślij swoje CV!Jeśli chcesz być właścicielem swojego biznesu oraz rozwijać się w kierunku Menedżera Zespołu Sprzedaży, a do tego: Doradca Ubezpieczeniowy z możliwością...
Umowa zlecenie
Praca zdalna
Elastyczny czas pracy

13 dni temu