Wyniki wyszukiwania: 4 oferty pracy

Jesteśmy expertem. Media expertem.   Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to także przyszłość należy do nas!   Dlatego już dziś szukamy:   Doradcy klienta   Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem ...
Umowa
Praca fizyczna

Adreams M. Smerda Sp.k.

Wesoła, Warszawa
17 dni temu
Zakres obowiązków: Wykonywanie prostych prac produkcyjnych. Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Wymagane dokumenty: cv. Kontakt: RYSZARD SZAREK SZNURTEX 36-245 Wesoła 677B, powiat: ...
Bezpośredni pracodawca

RYSZARD SZAREK SZNURTEX

3 dni temu

4300 zł

Prace ziemne
Praca na pełen etat

USŁUGI BUDOWNICTWA TRANSPORTU I SPRZĘTU MARIUSZ SZPIECH

20 dni temu
Zakres obowiązków: obsługa maszyn włókienniczych, zmiana cewek z przędzą Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, Uprawnienia: obsługa maszyn włókienniczych, Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Wymagane dokumenty: skierowanie Kontakt: ...

3 dni temu